Intriguojanti naujiena teatro megėjams! Merūnas Vitulskis ir Marius Repšys kraustosi į „garažiuką“– nauja komedija „Tik nesakyk žmonai“ jau netrukus pradės savo kelionę po Lietuvą.
Darelis ir Marčius susitinka Darelio garaže – tai jų pabėgimo vieta nuo šeimos ir kasdienybės. Palaikomi alaus ir tylos, vyrai pradeda simbolinę „techninę apžiūrą“: aptaria darbus, savo draugystę ir hobius. Marčius tradiciškai atsiveria apie problemas savo ir ilgametės draugės santykiuose. Darelis taip pat išgyvena emocinį atsiribojimą nuo šeimos, ką dar labiau paaštrina netikėta naujiena apie persikraustymą į Gdanską. Kol dar nevėlu, abu nusprendžia įgyvendinti ilgai brandintą svajonę – plaustu perplaukti Lietuvos upes. Ar jiems pavyks rasti balansą tarp šeimos, draugystės ir vyriškų svajonių žiūrovai teatro salese sužinos jau netrukus. Tai šilta, komiška, ir kartu melancholiška istorija apie vyrų draugystę, vidutinio amžiaus krizę ir laisvės troškimą.
„Garažiukas nuo senų senų laikų dažnam lietuviui buvo buities, priverstinių pareigų namuose užuovėja, lyg laisvės ir nepriklausomybės oazė, todėl mes, vyrai, tik ten tampame tikri, atviri iki pat kaulų smegenų, be jokių kaukių. Garažuose vyksta stebuklingi dalykai, dėl kurių vienas vyras kito niekada neteisia ir niekas ant nieko dėl nieko nepyksta. Rojus“, – pasakojo M. Repšys.
Režisierius: Mantas Vaitiekūnas
Prodiusuoja: Vabalo filmai
Šviesų dizainas: Andrius Stasiulis
Scenografija: Oles Makukhin